Lokal Na Gastronomię • wynajem • 79 m² • 4500

Szczegóły
Cena: 4500
Porównaj ceny
Rodzaj obiektu: Lokal Na Gastronomię
Rodzaj transakcji: wynajem
Liczba pomieszczeń 2
Powierzchnia: 79 m²
Data: 22.07.2019
Numer ogłoszenia: 12636679

TYLKO U NAS!

LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w pasie nadmorskim, od morza dzieli go 200 m od parku im Haffnera. Ten zielony pas pomiędzy osiedlem Nadmorze a plażą to ścieżki spacerowe i rowerowe oraz place zabaw. Dodatkowo miejsce to jest świetnie skomunikowane dzięki przystankom komunikacji miejskiej.

Lokalizacja wyróżnia się doskonałym położeniem logistycznym, które gwarantuje łatwość poruszania się po aglomeracji trójmiejskiej.
Lokal jest widoczny z ulicy i nadaje się zarówno pod działalność usługową, handlową jak i gastronomiczną. Z uwagi na sąsiedztwo apartamentów w okresie letnim w pobliżu lokalu wzmożony ruch turystyczny.

BUDYNEK: Wykończony w wysokim standardzie budynek dewelopera Invest Komfort oddany do użytku w 2017 roku. Całe osiedle jest ogrodzone, chronione i monitorowane. Teren osiedla jest nowocześnie zaaranżowany, znajduje się na nim plac zabaw dla dzieci oraz strefa wellness składająca się ze strefy saun, siłowni oraz klubu bilardowego. Całość tworzy niepowtarzalny klimat luksusowego kurortu nadmorskiego. Na zewnątrz kompleksu znajdują się lokale usługowe.

LOKAL:
Przestronny lokal (79,94 m2) z witrynami i wysokimi pomieszczeniami czeka na najemcę. Pomieszczenie główne (9,15m x 9,33m), doskonale widoczne z ulicy z dużymi witrynami, dodatkowo przedsionek i wc. Układ pomieszczeń można z łatwością zaaranżować na dowolną działalność gospodarczą, przede wszystkim na działalność gastronimiczną. UWAGA! Lokal posiada niezależny odpływ na brudne ścieki (tłuszcze i inne odpady organiczne). Lokal jest dwustronny, dobrze doświetlony.

PARKOWANIE:
Najemca lokalu będzie miał możliwość korzystania z dwóch miejsc parkingowych naziemnych znajdujących się bezpośrednio przed lokalem.

Kwota wynajmu podana jest w stawce NETTO + media. Czynsz: 610,01 zł/m-c. Preferowany najem długoterminowy.
Koszt adaptacji lokalu spoczywa na najemcy.

Zadzwoń i umów się na prezentację! Wydanie od zaraz!
______________________________________________

WYNAJMIJ Z NAMI - KORZYSTNIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE!

- gwarantujemy korzystną cenę i bezpieczną transakcję
- zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego lokalu pod działalność handlową lub usługową

Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie www.partnerzy.pl


Właściciel oferty: Karol KorzenieckiOgrzewanie
  • miejskie

Lokalizacja na mapie

Przeglądasz: Lokal Na Gastronomię wynajem Ignacego Krasickiego Brzeźno Gdańsk