Lokal Usługowy • wynajem • 74 m² • 3999

Szczegóły
Cena: 3999
Porównaj ceny
Rodzaj obiektu: Lokal Usługowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Liczba pomieszczeń 2
Powierzchnia: 74 m²
Data: 22.05.2019
Numer ogłoszenia: 12875605

Na wynajem narożny lokal usługowy, z bardzo dużymi witrynami, usytuowany na nowoczesnym osiedlu, wybudowanym przez dewelopera Invest Komfort.


Lokal położony w pasie nadmorskim, w dzielnicy Brzeźno, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Brzeźnieńskiego. Odległość do plaży to jedyne 200 m. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.


Lokal znajduje się w pasie punków usługowych i gastronomicznych na wysokim poziomie. Lokalizacja jest elegancka i nadaje się na każdą, nawet najbardziej ekskluzywną działalność. Pomieszczenie 74 m2, to niemal kwadrat, z wydzieloną częścią sanitarną (3,5m2). Przeszklenia od ziemi do sufitu na dwóch narożnych ścianach lokalu, powodują doskonałe doświetlenie wnętrza.


Do lokalu przynależą dwa naziemne miejsca postojowe przed wejściem, oprócz tego parking ogólnodostępny. Czynsz do wspólnoty ok 630 zł/mc. Preferowany wynajem długoterminowy. Zapraszam na prezentację.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja na mapie

Przeglądasz: Lokal Usługowy wynajem Ignacego Krasickiego Brzeźno Gdańsk